EĞLENCENİN EN BÜYÜĞÜ “HAYVANSIZ EĞLENDİREN SİRK” TÜRKİYE SİRKİ ARMADA’DA

Denge üzerine adanmış ruhlar topluluğunun insan bedeni üzerinde nasıl sanata dönüştüğüne, yedi milletten oluşan topluluğun limitlerin ötesinde hayranlık uyandıran gösterileri ile muhteşem bir görsel şölen siz değerli misafirlerini bekliyor. 


Her saniyesini heyecan ve şaşkınlıkla izleyeceğiniz, ülkemizin en büyük gösteri topluluğu olan ve bunun yanı sıra ilk ve tek "Hayvansız Eğlendiren Sirk" ünvanına sahip Türkiye Sirki Yenimahalle Belediyesinin desteği ile sihirli dünyasının kapılarını Armada AVM’de açıyor. 


BU ÇADIRA SİHİRLİ BİR DÜNYA SIĞDIRDIK


Palyaçonun akıl almaz sihirli dünyasında hayat bulan ve inanılmaz etkileyici numaralarını seyirci ile buluşturan, aynı zamanda şovlarında en zor en eğlendirici gösterileri ile seyirciyi kendine hayran bırakan palyaço mimi gösterilerin arasında çıkmasına rağmen kendini sahneye kaptırıyor. 


Karnaval tadında en masalsı gösterileri sunan Türkiye Sirkinde dansçıların kurdeleleri ile çizdiği gökkuşağı renkleri sahneyi süslerken, diğer bir yandanda sahneye inen yıldızları da görebilirsiniz.


Gösterinin molasında belkide bu yıldızlarla hatıra fotoğrafı çektirebilir, palyaço mimi ile tanışma fırsatını yakalayabilir, patlamış mısırınızı ve gülücüklerinizi paylaşabilirsiniz. 


Çocuklarınız ile birlikte eğlenceli zaman geçirebileceğiniz, uluslararası ödüllü sanatçıların yer aldığı bu muhteşem gösterinin sahnesi sanat kokuyor.  Kurulduğu her şehrin ışıklarına eşsiz ambiyansı ise renk katıyor.

Gösteri boyunca birbirinden ilginç şovlara tanıklık edeceğiniz, çadır içerisinde içeceğiniz keyif kahvesinin tadına ise paha biçilemiyor. 


Ezber bozan sanat anlayışı ile sınırları zorlayan, en masalsı gösterileri izleyiciyle buluşturan Türkiye Sirki’nin büyüleyici dünyasına tüm misafirlerimizi

18-27 ve Mayıs tarihleri arasında Armada AVM otoparkı sirk çadırına bekliyoruz. 


Cuma akşamları saat 21:00’da

Cumartesi ve pazar günleri saat 

14:00 - 17:00 ve 21:00’de sergilenecek olan bu muhteşem gösteriye katılmak veya bilgi almak için ücretsiz danışma hattımızı arayabilir. 08503057475 veya

web siteleri üzerinden ücretsiz rezervasyon yapabilirsiniz. www.turkiyesirki.com.tr


Öğrenci ve çocuklara 20 TL yetişkinlere 30 TL den satılan biletleri biletix internet sitesi üzerinden veya sirk gişelerinden temin edebilirsiniz. 


Sosyal sorumluluk projeleri gereği, tüm şehit aileleri, gazi ve yakınları engelli yurttaşlarımız ayrıca lösemi hastaları bu eğlenceli sirki ücret ödemeden izleyebilirler. 


Bizden bir tavsiye şakın kaçırmayın...