Mucizeler Sirki Karşıyaka'da

Mucizeler Sirki Karşıyaka'da 

26 Nisan 19 Mayıs tarihleri arasında Karşıyaka'da Mucizeler Sirki Heyecanı Türkiye'nin en büyük, en güzel, en eğlenceli sirki Türkiye Sirki'nin hazırlayıp sunduğu "Mucizer Sirki Masalların Masalı" adlı gösterimiz Mavibahçe  Avm Karşısı sirk çadırında.... 

(Açıklamayı lütfen okuyunuz!) 

Bu toprakların en iyi, en güzel ve en büyük çocuk etkinliği ülkemizin en büyük sirk çadırı ile Mucizeler Sirki Kütahya'da Türkiye Sirkinin hazırlayıp sunduğu 17 tır malzeme, 50 kişilik ekip ile hazırlanan "Mucizeler Sirki - Masalların Masalı" adlı programımızda "Şöhret Kafaları ve Hayvan maskotları eşliğinde, sihirbazlar, akrobatlar, lastik kızlar, top cambazları, muhteşem danslar ve daha fazlası ile masal tadında, muhteşem bir gösteriye, sizleri ve çocuklarınızı, doyası gülmeye, eğlenmeye ve heyecanlanmaya davet ediyoruz. 

Bu masalsı gösterinin bilet fiyatları "enflasyonla topyekün mücadele kapsamında" öğrenci ve çocuklara 15 TL, yetişkinlere 25 TL den satılmaktadır. 

Biletlerinizi gösteri günü, seans saatinden bir saat önce çadır girişinden alabilirsiniz. Yada web sitemiz üzerinden ücretsiz rezervasyon yapabilirsiniz. 

Rezervasyon ve Bilgi için www.mucizelersirki.com.

Cuma saat 19.30'da Cumartesi ve Pazar 13.00/16.00/19.30 

(Mavibahçe avm karşısı dev sirk çadırı) 

Hayvansız Eğlendiren Sirk Türkiye Sirki 08503057475 

Isıtmalı dev sirk çadırı